Karty plastikowe

Niebanalne karty plastikowe od Studio ID

Niebanalne karty plastikowe to domena naszego Studia ID. Jeśli szukacie Państwo możliwości stworzenia dla swoich Klientów wyjątkowych plakietek, koniecznie zgłoście się do nas.
Gwarantujemy stworzenie ciekawych wzorów i kształtów, które zachwycą swoim nowatorskim designem. Tworzymy z pasją i olbrzymią wyobraźnią, dzięki czemu Wasze karty plastikowe będą wyróżniać się na tle innych. Tworzymy zarówno w oparciu o Państwa wzory, jak i używając własnych pomysłów. W naszej firmie znajdziecie różnorodne wielkości, kształty i wymiary kart.
Produkty te można wykorzystać zarówno w bibliotekach, w zakładach pracy, czy też w rozmaitych branżach. Mogą korzystać z nich zarówno Wasi pracownicy, jak i Klienci, a dzięki umieszczonym na pasku magnetycznym informacjom, karta może zyskać najrozmaitsze zastosowania.
Jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie, nawet najbardziej wymagające. Każda karta jest odpowiednio zabezpieczona przed zagubieniem lub zniszczeniem, dzięki czemu produkty cieszą się olbrzymim powodzeniem i dużą jakością oraz wysokimi standardami przy produkcji.

Zapraszamy do zakupów.